Vēl pirms visvalsts lielās talkas paspējām izdarīt citu krietnu darbu – Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) iesniedzām partijas “PROGRESĪVIE” kandidātu sarakstu Jūrmalas domes vēlēšanām.

informāciju sagatavoja PROGRESĪVIE

Mūsu piedāvājuma galvgalī ir stājies partijas priekšsēdētājs Māris Indulis Graudiņš, trimdas latvietis, kurš nu jau vairāk nekā 25 gadus dzīvo Jūrmalā. Viņa cīņubiedrenes ir uzņēmējas Anda Vītola un Dace Zālīte, Jūrmalas sporta skolas metodiķe Jausma Rozenšteine, kā arī Ķemeru iedzīvotāju aktīviste Ieva Lazda. Tāpat kandidātu sarakstā atrodas Pāvels Koroļs, Jānis Vekmans un Edgars Staltmanis.

PROGRESĪVIE piedāvā Jūrmalā ne tikai mainīt pilsētas pārvaldes darba stilu, ar jaunām iecerēm papildinot attīstības plānus, bet arī veselu rindu praktisku uzlabojumu Jūrmalas komunālajā saimniecībā, vides un sociālajā politikā, kā arī transporta infrastruktūrā. Nav aizmirsta arī tūrisma nozare; tāpat kultūra, izglītība un sports.

Plašākas ziņas par kandidātiem meklējamas CVK mājaslapā, savukārt PROGRESĪVO programmu Jūrmalai atradīsiet http://marisgraudins.lv/progresivie-jurmalai/.